Хари Кейн вкара два гола за  в баварското дерби с

...

Кейн вкара два гола за Байерн в баварското дерби

Хари Кейн вкара два гола за  в баварското дерби с Аугсбург от втория кръг на Бундеслигата. Колосът от Мюнхен завоюва с 3:1 на „ Алианц Арена “. Това е втори триумф за Байерн, който има шест точки в два кръга. Съседите са единствено с една.

Байерн излезе напред в резултата в 32-рата минута. Лерой Сане стреля от дребен ъгъл, вратарят избави, само че топката се удари във Феликс Удокай, който си означи автогол. Малко по-късно Никлас Дорш игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Зад топката застана Хари Кейн, който решително означи първото си попадение на „ Алианц Арена “.

В 69-ата минута Байерн означи и трети гол, с който отхвърли Аугсбург. Алфонсо Дейвис изведе Хари Кейн, а той умерено направи 3:0. Той стана. Нападателят има общо три гола и асистенция в два кръга.

Гостите се добраха до почетно попадение в 86-ата минута посредством Бельо, изведен от Ермедин Демирович.
Източник: flashnews.bg